A do ta kemi një tjetër çift në estradë, Dhurata e Yll Limani bëjnë të dyshohet?!

A do ta kemi një tjetër çift në estradë, Dhurata e Yll Limani bëjnë të dyshohet?!

Showbiz shtator 18, 2018 - 20:49
Lexo detajet

Për bashkëpunimin muzikor të Majk dhe Yll Limani, të cilët mbrëmë publikun këngën e re me videoklip, ky i fundit ka postuar një fotografi pjesë të këtij klipi, shkruan “Zëri.info”.

Pas fotografisë së postuar nga ana e Yllit, ka reaguar me një koment këngëtarja e njohur Dhurata Ahmetaj.

Në mbishkrimin e fotografisë e cila paralajmëronte duetin e tij me Majkin, Ylli kishte vendosur disa fjalë pjesë së këngës së re “A ki me kon me mu deri në fund?”, ndërsa Dhurata ka reaguar me koment duke i shkruar “Patjetër”, duke zbuluar kështu se ata dy janë shumë të lidhur me njëri-tjetrin.

A po ‘lind” edhe një çift në estradën shqiptare, mbetet të shihet në vazhdim.

Për më shumë shikoni fotografinë. Zëri

Image