Mëngjesi i vonë i Yllka Kuqit! Ja çfarë ka bërë

Mëngjesi i vonë i Yllka Kuqit! Ja çfarë ka bërë

Showbiz shtator 13, 2018 - 15:03
Lajmet e fundit nga showbizi

Këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuqi është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo prej vitesh është e martuar me Astrit Pallaskën të cilët janë ndër çiftet më të pëlqyera të estradës, shkruan lajmi net.

Yllka ka postuar një fotografi në Instagram e cila shihet të ketë përgatitur mëngjesin ndonëse është i vonë.

“M’lumshin durt”, ka shkruar ajo mbi këtë imazh.

Yllka ka qenë goxha aktive edhe me projekte muzikore, duke mos lënë anash ahengjet dhe mbrëmjet e ndryshme.

Image