Dua Lipa publikon momentet më të mira në Kosovë

Dua Lipa publikon momentet më të mira në Kosovë

Showbiz gusht 10, 2018 - 12:31
Lexo detajet

Këngëtarja e njohur kosovare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa tash e dy ditë është duke qëndruar në Kosovë së bashku me familjen, miqtë dhe të dashurin e saj, shkruan “Zëri.info”.

Mbrëmë ata u argëtuan deri vonë me këngë shqipe e me valle ndërsa sot Dua ka vendosur që të publikoj momente nga kjo ndej.

LEXO EDHE: Pacolli mirëpret Dua Lipën me familje në shtëpinë e tij

“Para-ndeja e mbrëmshmeë‍ë”, ka shkruar Dua.

Ajo pritet që sonte të këndoj në festivalin “Sunny hill Festival”, i cili do të fillojë sot dhe do të përfundojë të dielën me performancen e Martin Garrix. /ZËRI

 

Image

Image

Image

Image