Këta janë artistët që do të ngjiten në të njëjtën skenë me Dua Lipën nesër
Foto: Laura Hasani

Këta janë artistët që do të ngjiten në të njëjtën skenë me Dua Lipën nesër

Showbiz gusht 09, 2018 - 22:48
Lexoni më shumë detaje

Nesër nis festivali "Sunny Hill" në Prishtinë.

Këtë vit, ky festival sjell emra të njohur të industrisë së muzikës nga e mbarë bota.

Dua Lipa ka arritur në Prishtinë gjatë ditës së djeshme, pikërisht për të performuar në natën e parë të këtij festivali, që fillon nesër (e premte), shkruan lajmi.net.

Bashkë me Dua Lipën nesër do të këndojnë edhe: Sytë, MTNJ, Kachinari, Genc Salihu, Gipsy Groove, Offchestra, Dren Abazi & Zig Zag Orchestra, Asgjë sikur dielli, Oda, Jericho, Grace Carter dhe Stanaj.

Në ditën e dytë, do të performojë Action Bronson, ndërsa në të tretën Martin Garrix, duke mos lënë anash edhe artistët e tjerë të famshëm.