Flaka Krelani shfaqet super e zjarrtë nga plazhi (FOTO + VIDEO)

Flaka Krelani shfaqet super e zjarrtë nga plazhi (FOTO + VIDEO)

Showbiz gusht 09, 2018 - 19:05
Kështu nuk e keni parë kurrë Flaka Krelanin

Këngëtarja Flaka Krelani është duke kaluar pushimet verore së bashku me familjen, shkruan “Zeri.info”.

LEXO EDHE: Linda Jarani ndez rrjetin me poza nga dushi (VIDEO)

Ajo shihet se po e shijon në maksimum pushimin me nënën dhe motrën e saj.

Flaka sapo ka publikuar fotografi dhe video në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Instagram”, përcjell më tutje “Zeri.info”.

Në këto fotografi Flaka ka vënë në pah të pasmet e saj bombastike ndërkaq në videon që ka publikuar në “Instastory”, këngëtarja ka ekspozuar këmbët e saj.

Për më shumë, shikoni pamjet e mëposhtme. /ZËRI/

Image

Image

Image