1 milionë dollarë në minutë, Kim Kardashian ylli i reklamimit

1 milionë dollarë në minutë, Kim Kardashian ylli i reklamimit

Showbiz korrik 19, 2018 - 18:35
Lexoni lajmet më të fundit nga vendi dhe bota

E kush më mirë se Kim Kardashian do të ishte imazhi i një reklame, aq më tepër kur bëhet fjalë pikërisht për parfumin e saj të ri.

37-vjeçarja ka arritur të fitojë rreth 1 milionë dollarë vetëm në një minutë pasi kishte nxjerrë në treg parfumin e saj të ri.

Kim shpërndau edhe disa foto, ku shfaqet tejet seksi. Ajo ekspozoi të pasmet, ndërsa mbi ato kishte vendosur një shishe të parfumit të saj të ri. Çfarë reklame! /Tch

Image 
Image 
Image 
Image 
Image 
Image 
Image