Fëmija në foto tani është një yll i madh i muzikës. A e dini për kë bëhet fjalë?

Fëmija në foto tani është një yll i madh i muzikës. A e dini për kë bëhet fjalë?

Showbiz qershor 17, 2018 - 14:39
FOTO

Dua Lipa e lindur dhe e rritur në Kosovë, tanimë karrierën e saj po e zhvillon jashtë Kosovës. Ajo është shndërruar në një ikonë të muzikës duke rrëmbyer kështu shumë çmime prestigjioze, por edhe duke qëndruar në maje të top listave botëror, shkruan “Zëri.info”.

LEXO EDHE: Dua Lipa e uron babain, ja për çfarë

Gjatë ditës së sotme ajo në “Instagram”, ka postuar një fotografi ku shihet se si ka qenë fëmijë. Përmes kësaj fotografie ajo e ka uruar babain e saj për ditën e baballarëve. /ZËRI

 

Image