Jonida Maliqi ‘thyen akullin’, publikon fotografi nga plazhi

Jonida Maliqi ‘thyen akullin’, publikon fotografi nga plazhi

Showbiz qershor 14, 2018 - 17:30
Jonida Maliqi publikon fotografi të zjarrta nga plazhi

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, përpos zërit, shquhet edhe për stilin e veçantë të veshjes që e ka, shkruan “Zeri.info”.

Jonida është njëra prej këngëtareve që i përkushtohet shumë pamjes dhe stilit të veshjes.

Këngëtarja deri më tani asnjë herë nuk ka publikuar fotografi provokuese apo nga plazhi, por kësaj here Jonida ka ‘thyer akullin’ dhe ka publikuar fotografi nga pushimet e saj në profilin zyrtar në rrjetin social "Instagram", transmeton “Zeri.info”.

Jonida ka publikuar fotografi nga pushimet e saj që është duke i bërë në bregdetin turk.

Për më shumë, shikoni fotografitë.

Image

Image

Image

Image