A e mbani mend duetin e famshëm Adelina Ismaili - Eugent Bushpepa?

A e mbani mend duetin e famshëm Adelina Ismaili - Eugent Bushpepa?

Showbiz qershor 14, 2018 - 14:30
Lexo detajet

Hiti i famshëm "Sajzeza" e kënduar në versionin origjinal nga këngëtarja e famshme nga Kosova, Adelina Ismaili, është kënduar edhe në bashkëpunime mes artistëve shqiptare, shkruan "Zeri.info".

Kanë kaluar pothuajse 5 vite kur për herë të parë u realizu ky duet nga këngëtarja nga Kosova, Adelina Ismaili dhe këngëtari i cili mori pjesë këtë vit në Eurovision, Eugent Bushpepa.

Kjo këngë po ashtu, nga artistët u performua edhe në “Summer Fest 2014” në Prishtinë.

Për t'ua rikujtuar realizimin si dhe performancen e tyre, "Zëri.info" ju sjell videon më poshtë. /Zëri