Kjo vogëlushe sot është këngëtarja më e famshme në botë (FOTO)

Kjo vogëlushe sot është këngëtarja më e famshme në botë (FOTO)

Showbiz qershor 13, 2018 - 21:27
Ajo është këngëtarja numër një e momentit

Sot është njëra prej këngëtareve më të dashura dhe më e pëlqyer e momentit në botë falë këngëve dhe hiteve që ka sjell deri më tani, shkruan “Zeri.info”.

Këngët e saj janë pëlqyer e klikuar me miliarda herë nëpër rrjete të ndryshme sociale.

LEXO EDHE: Flet Dukagjin Lipa, zbulon detaje të reja për festivalin e Dua Lipës në Kosovë

Bëhet fjalë për këngëtaren prishtinase me famë botërore, Dua Lipa, shkruan “Zeri.info”.

Është nëna e saj, Anesa Lipa e cila ka publikuar këtë fotografi në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Instagram”, teksa shihet në një pishinë së bashku me vajzën e saj Duan.

Kujtojmë se Dua Lipa në gusht do ta mbaj një koncert në Prishtinë, ku do t’i mbledh emrat më të njohur të momentit në vendin tonë. / ZËRI/

Image

 

 

 

 

ë @dualipa

A post shared by ANESA LIPA ë (@anesalipa) on