Shokon aktorja e njohur turke: Burri më tradhtoi me shoqen time të ngushtë

Shokon aktorja e njohur turke: Burri më tradhtoi me shoqen time të ngushtë

Showbiz maj 23, 2018 - 14:20
Lexoni lajmet më të fundit nga vendi dhe bota

Ahu Tugba, një prej emrave më të njohur të kinematografisë turke, ka dhënë një intervistë për gazetën “Posta”.

Mes të tjerave, 62-vjeçarja ka folur dhe për jetën personale.

E pyetur për martesat e saj, ajo tha se nuk mbante më mend sa herë ishte martuar, porn ë të gjitha rastet, aktorja tha se ishte tradhtuar nga burrat, ndaj ishte ndarë.
Madje, e kishin tradhtuar dhe me shoqet e ngushta.

“Ka nga ata që kanë lënë shtatzënë edhe shoqet e mia të ngushta”, tha ajo.

E lindur në një familje të pasur të Stambollit, Tugba nisi karrierën e saj kinematografike në vitin 1974.

Ajo ishte një prej seks-simboleve të Turqisë dhe është martuar 5 herë.Image