Pas martesës, Ja çfarë i ndalohet rreptësishtë të bëj dukeshës Meghan

Pas martesës, Ja çfarë i ndalohet rreptësishtë të bëj dukeshës Meghan

Showbiz maj 22, 2018 - 22:40
Lexoni lajmet më të fundit nga vendi dhe bota

Ditën e shtunë Prince Harry dhe aktorja Meghan Markle kurorëzuan lidhjen e tyre të martesë në Kështjellen Windsor St George’s Caple, në Angli.

LEXO EDHE: Kaq i kushtoi nuses mbretërore Meghan Markle vetëm grimi

E dukesha Meghan, tani pasi u martua me princin i duhet të heqë dorë nga shumë gjëra. Duken të vogla se s`i dëgjojmë se tek ne ndalohen, por po të na i ndalonin do ankoheshim pafund.

 • Të bëjë ‘selfie’
 • Të shkojë e vetme për të bërë blerje.
 • Të ketë llogari personale në rrjete sociale.
 • Të votojë në zgjedhjet britanike.
 • T’i lyejë gishtat me ngjyra të forta.
 • Të japë autografë.
 • Të shkojë të flejë para mbretëreshës.
 • Të veshë rroba të shkurtra nga ato që kishte fiksim.
 • T’i nxjerrë këmbët zhveshur.
 • Të vazhdojë karrierën si aktore.
 • Të ulet këmbë mbi këmbë./gazetametro.net