E befasojnë Renen për ditëlindje, Nora zbulon si vishet kur fle!

E befasojnë Renen për ditëlindje, Nora zbulon si vishet kur fle!

Showbiz maj 16, 2018 - 15:17
Vërtet duket shumë joshëse!

Vajza e këngëtarit Robert Berisha dhe këngëtares Nora Istrefi, dje i ka mbushur 3 vjet, e me këtë rast prindërit i bënë edhe një befasi me ti hapur sytë në mëngjes, shkruan “Zëri.Info”.

Vogëlushja u befasua me një tortë e qirinj në shtratin ku fle, e prindërit duken aq të lumtur së bashku edhe pse u përfol se ata kanë një krizë në martesën e tyre.

Përveçse këto fotografi e konfirmuan se Nora dhe Roberti janë bashkë, u pa edhe si vishet Nora kur fle  gjumë, e pa dyshim se ajo duket shumë seksi./ZËRI

Image

Image