Gold Ag lë muzikën, kjo është arsyeja

Gold Ag lë muzikën, kjo është arsyeja

Showbiz maj 14, 2018 - 11:43
Kjo është arsyeja

Reperi Gold Ag është shumë aktiv me projekte të reja muzikore dhe koncerte brenda dhe jashtë vendit.

LEXO EDHE: SONDAZH: Ramazani po afrohet. A do të agjëroni?

Gold Ag ka vendosur të pauzojë  për një periudhë  nga muzika kjo për arsye se i nevojtet pak pushim nga angazhimet që ka në këtë profesion.

Njoftimin e ka bërë të ditur përmes një postimi në "Instastory", në rrjetin social "Instagram".

LEXO EDHE: Ramazani: Çfarë preferohet të hani për iftar dhe syfyr?

Image