Kaq të ëmbël nuk e keni parë asnjëherë djalin e Majkut dhe Majlindës

Kaq të ëmbël nuk e keni parë asnjëherë djalin e Majkut dhe Majlindës

Showbiz prill 21, 2018 - 19:56
Roani është shumë i ëmbël

Këngëtari i njohur Majk, ka një djalë të quajtur Roan së bashku me Majlinda Zekën, shkruan “Zëri.info”.

Roani dita ditës po rritet e po i ngjason shumë të atit. Mirëpo në fotot e fundit të postuara nga nëna e tij Majlinda ai shihet mjaft i ëmbël.

LEXO EDHE: Nuk quhen siç i njohim! Këta janë emrat e vërtetë të këngëtarëve tanë…

“Zëri.info”, ju`a sjell këto fotografi. /ZËRI

Image

Image

Image

Image

 

 

ë. #11monthsold

A post shared by MRë (@majlindazeka1) on