Ju kujtohet 'Zana' në 'Familjen Moderne', ja si duket ajo tani

Ju kujtohet 'Zana' në 'Familjen Moderne', ja si duket ajo tani

Showbiz prill 15, 2018 - 10:04
Sa familje e lumtur

Ka qenë njëra ndër aktoret më të dashura të serialit vendor ‘Familja Moderne’. Roli i saj ka qenë një vajzë e thjeshtë dhe me emrin Zana e njëkohësisht edhe shumë e bukur, shkruan “Zëri.info”.

LEXO EDHE: “Ti nuk je vetëm…”, Alban Skënderaj bën fansen të kërcejë për herë të parë në jetë

Tani ajo duket se ka lënë anash aktrimin dhe është fokusuar në jetën e saj private.

Yllka  është e martuar dhe ka një fëmijë me bashkëshortin e saj. /ZËRI

Image

Image

Image

Image

Image