Ardit Gjebrea reagon për vrasjen e studentes në Tiranë

Ardit Gjebrea reagon për vrasjen e studentes në Tiranë

Showbiz janar 22, 2018 - 09:33

Gjatë ditës së djeshme një lajm i kobshëm erdhi nga Shqipëria.

Një studente 21 vjeçare është vrarë nga një 23 vjeçarë, krej kjo si pasojë e refuzimit të dashurisë së tij, shkruan lajmi.net.

Ndaj këtij krimi, kanë reaguar shumë prej personazheve publike, ndër ta edhe këngëtari dhe prezantuesi, Ardit Gjebrea.

Në llogarinë e tij në Instagram, Arditi ka postuar një fotografi të studentes së vrarë, ngjarje e cila ka prekur thellë atë.

LEXO EDHE: Detaje tronditëse nga krimi i djeshëm në qendër të Tiranës

“Më vjen keq Ariela!!!  [ë] ‍ë”, ka qenë mbiishrkimi që ai i ka lënë fotos, që u pasua me shumë komente nga ana e ndjekësve të tij.

Image