Nuk duhet humbur! Moderatorit të njohur i grisen pantallonat LIVE në emision

Nuk duhet humbur! Moderatorit të njohur i grisen pantallonat LIVE në emision

Showbiz janar 16, 2018 - 22:58

Epo këto incidente edhe ndodhin...

Mesa duket dita e sotme ka qenë shumë e sikletshme për moderatorin e njohur të modës, Mark Heyes.

Gjatë transmetimit live të emisionit të tij krah moderatores, Lorraine Kelly.

Për fatin e tij të keq kjo gjë u shfaq në ekran dhe Mark u ‘detyrua’ të jepte shpjegim por salla dhe bashkë-prezantuesja qeshën pasi ai po bënte shaka më tej. Por videoja më poshtë nuk duhet humbur.

Për të parë videon klikoni në këtë link: http://www.dailymail.co.uk/news/article-5275115/Incredible-moment-75ft-tree-BOUNCES-brand-new-phone.html