E keni parë gruan e Granit Xhakës por jo edhe prindërit, ja si duken ata

E keni parë gruan e Granit Xhakës por jo edhe prindërit, ja si duken ata

Showbiz nëntor 14, 2017 - 14:25

Granit Xhaka është futbollisti shqiptar që këtë profesion e ushtron në Zvicër. 

Ai asnjëherë nuk e mohon origjinën e tij shqiptare dhe madje krenohet me të, shkruan Indeksonline.

Së fundi në internet po qarkullon një fotografi e Granitit me prindërit e tij, të cilët duken të jetën shumë krenar me djalin e tyre dhe jo vetëm.

Graniti është edhe vëllai i vogël i futbollistit Taulant Xhaka. Të dy tanimë ushtrojnë këtë profesion edhe pse në ekipe të ndryshme.

Image
Image