Çmimet për pushime në Turqi, të njëjta me vitin e kaluar

Çmimet për pushime në Turqi, të njëjta me vitin e kaluar

Lifestyle June 30, 2022 - 12:34

Në kohën kur çdo gjë po shënon ngritje të çmimeve, pushimet në Turqi kanë kosto të njejt me ato të vitit të kaluar.

Ofertat që ka Eurokoha për pushime në bregdetin turk këtë vit, thuajse janë të njejta me ato të vitit të kaluar, ku për pushime një javore “All Inclusive çmimet nisin nga 369 euro.

Me këto çmime ju mund të pushoni 6 net e 7 ditë në njërin prej resorteve në Side, Belek, Alanya, Kemer, Bodrum etj.

Ofertat mund t’i shfletoni më poshtë dhe mund të përfitoni zbritje nëse rezervoni TANI!