Përjeto pushime fantastike në Shqipëri ose Mal të Zi me oferta speciale

Përjeto pushime fantastike në Shqipëri ose Mal të Zi me oferta speciale

Lifestyle June 15, 2022 - 15:23

Bashkë me ditët e nxehta, Eurokoha ka zgjeruar edhe më shumë ofertat e saj për pushime, duke prezantuar këtë herë ofertën fantastike për pushime në bregdetin e Shqipërisë apo atë në Mal të Zi.

Albanian Star Hotel në Golem dhe Horizont Hotel në Durrës, janë dy prej lokacioneve që Eurokoha ju ofron për pushime, me ofertën prej 45 euro me mëngjes dhe darkë.

Duke mos u larguar nga bregdeti shqiptar, ju mund të zgjdhni për 70 euro edhe Movenpick Hotel me 5 yje në Lalëz.

Image

Ofertat për pushime nga Eurokoha vazhdojnë në Mal të Zi, me 35 % ju mund të rezervoni TANI pushimet luksoze me plotë argëtim në Azul Beach Resort në Ulqin

Ky resort i gjeneratës së re Ultra All-Inclusive në Mal të Zi është oazë e përsosur e plazhit për familjet, çiftet dhe beqarët që kërkojnë një pushim luksoz plotë argëtim.

Oferta për pushime në Ulqin vazhdon edhe me një tjetër resort, Hotel Mediteran në të cilin mund të rezervoni pushime prej 45 euro duke përfshirë mëngjesin dhe darkën.

Rezervoni TANI

 

Image