Infektuar: 10247
Shëruar: 5944
Vdekur: 327
Gruaja çon telefonin për ta ndrequr, mobishopi ia merr fotot intime erotike

Gruaja çon telefonin për ta ndrequr, mobishopi ia merr fotot intime erotike

Kuriozitete November 13, 2019 - 19:03
Lexo Detajet

Një grua në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka denoncuar një rast skandaloz në një dyqan Apple.

Gloria Fuentes dërgoi telefonin e saj për riparim, por pasi punonjësi i dyqanit e mori atë në dorëzim ra në gjurmët e fotove erotike të gruas.

Ai i kaloi fotot në telefonin e tij dhe kjo e acaroi gruan e cila e ndau historinë në internet, duket bërë thirrje për kujdes.

Gruaja shkruan se fotot ishin për burrin e saj, por ranë në duart e teknikut.

Image