Infektuar: 1038
Shëruar: 791
Vdekur: 30
Shikoni se si duket 'qeni më i gjatë në botë'

Shikoni se si duket 'qeni më i gjatë në botë'

Kuriozitete September 17, 2019 - 12:10
Lexon detajet

Një fotografi e qenit për të cilin besohet të jetë më i gjati në botë, është postuar në profilin e Instagram – LADbible.

Videoja u shikua nga më shumë se 160,000 njerëz.

Disa komentuan se qeni ishte i lezetshëm, ndërsa të tjerët ishin nënçmues.

“Nuk është qen, është kalë. Vendoseni shalën në atë send dhe hipni mbi të kur të perëndojë dielli”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This is easily the longest dog I have ever seen ë (@eriszoi)

A post shared by LADbible (@ladbible) on