‘O Zot na kthe nerën e shpisë, Mos na le vet n’tmerrin e vetmisë’ (VIDEO)

‘O Zot na kthe nerën e shpisë, Mos na le vet n’tmerrin e vetmisë’ (VIDEO)

Kultura qershor 14, 2018 - 23:11
Lexoni më shumë detaje

Ka vdekur rock-kitaristi i grupit Jericho, Suad Jamini.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë konfirmuar familjarë dhe miq të basistit të njohur nga Kosova.

LEXO EDHE: Detaje të vdekjes së Suad Jaminit

Gruaja e tij, Aida Jamini, ka postuar fotografinë e zisë në profilin e saj në Facebook, ku ka marrë ngushëllime nga miqtë e familjarët.

Ka plot këngë nga Jericho të cilat i kujtojmë sonte më shumë se kurrë, por po e sjellim ‘Kanga Jonë’, për ta kujtuar Suad Jaminin dhe për tu lutur që shpirti i tij të jetë i qetë në botën tjetër. /KultPlus/