Ky është shqiptari i katërt që u 'ngjit' në skenën e Eurovisionit (FOTO & VIDEO)

Ky është shqiptari i katërt që u 'ngjit' në skenën e Eurovisionit (FOTO & VIDEO)

Kultura maj 13, 2018 - 01:52
Sa prej jush e keni vërejtur këtë?!

I riu që bëri mbëmë skandal në Festivalin Europian të Këngës, Eurovision është një shqiptar me nënshtetësi britanike. Dhe siç shihet, ai në kokë e ka të vendosur flamurin e Shqipërisë, shruan "Zëri.info".

LEXO EDHE: Kjo është gjendja e këngëtares britanike pas skandalit në Eurovision

Derisa këngëtarja britanike po këndonte në finalen e Eurovizionit, ai hipi në skenë dhe i rrëmbeu mikrofonin.

Image