10 tollovitë më të mëdha në ‘Black Friday’ (VIDEO)

10 tollovitë më të mëdha në ‘Black Friday’ (VIDEO)

Kultura nëntor 23, 2017 - 17:21

“Black Friday” apo e “E premtja e zezë” njihet si dita më e çmendur e shopingut.

Menjëherë pas festës së falënderimeve njerëzit turrën të shfrytëzojnë zbritjet e mëdha që dyqanet e ndryshme ofrojnë dhe kjo në shumë raste ka shkaktuar shumë tollovi, shkruan zëri.info.

Në videon e bashkangjitur më poshtë mund të shihni disa prej tyre: