Sulmohet seksualisht një femër në Fushë-Kosovë

Sulmohet seksualisht një femër në Fushë-Kosovë

Kronika June 27, 2022 - 10:09

Një rast i sulmit seksual është raportuar në Policinë e Fushë-Kosovës të dielën.

Viktima femër ka raportuar se është ngacmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar.

“I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, ka bërë të ditur Policia. /Zëri