Infektuar: 56412
Shëruar: 49713
Vdekur: 1420
Vdes pjesëtari i Policisë së Kosovës

Vdes pjesëtari i Policisë së Kosovës

Kronika August 12, 2020 - 09:29

Vdes pjesëtari i Policisë së Kosovës, Maliq Hoti.

Lajmi është konfirmuar nga vetë familja e tij.

“Me dhembje të thellë e mora lajmin për largimin nga kjo jetë të shokut dhe bashkëluftëtarit tim, Maliq Hoti – Mala. Jeta, vepra dhe aktiviteti yt do të jenë shembull ndër breza. Do të na mungojë shumë njeriu i urtë, i ndershëm dhe human. Ngushëllime për familjen! Lamtumirë Mal!”, thuhet në njoftimin e familjes së Hotit. /Zëri