Gjuan me armë në aheng, arrestohet

Gjuan me armë në aheng, arrestohet

Kronika dhjetor 16, 2018 - 12:45
Lexo Detajet

Një pErson është arrestuar, pasi i njëjti ka gjuar me armë zjarri në ajër në një aheng familjar, njofton Policia e Kosovës, transmeton zeri.info.

Policia ka njoftuar se në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar pushkë modeli M-57 dhe pesë gëzhoja të kalibrit 7.62 mm.

LEXO EDHE: I vetëm sulmon dy policë dhe një gardian

Pas intervistimit, kryerësi i aktit është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt./ZERI