Infektuar: 4931
Shëruar: 2267
Vdekur: 102
I vetëm sulmon dy policë dhe një gardian

I vetëm sulmon dy policë dhe një gardian

Kronika December 16, 2018 - 12:39
Lexo Detajet

Një person është arrestuar pasi i nëjti ka sulmuar në Fushë Kosovë dy zyrtarë policorë dhe një gardian, njofton Policia e Kosovës, transmeton zeri.info.

Viktimat raportohet të kenë pranuar tretmanin mjekësor./ZERI/