Aksidenti në magjistralen Prishtinë- Mitrovicë, humb jetën një 18-vjeçar

Aksidenti në magjistralen Prishtinë- Mitrovicë, humb jetën një 18-vjeçar

Kronika tetor 15, 2018 - 09:25
Lajmet e fundit nga vendi!

Një 18 vjeçar ka humbur jetën mbrëmë në orët e mbrëmjes si pasojë e goditjes nga një automjet në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, përkatësisht në fshatin Stanoc të komunës së Vushtrrisë.

Këtë e ka konfirmuar për lajmi.net Avni Zahiti zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Mitrovicës

LEXO EDHE: Mbi 70 të vdekur në aksidente këtë vit

“Një 18 vjeçar, në cilësinë e këmbësorit, ka humbur jetën mbrëmë si pasojë e goditjes nga një automjet. Policia ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar në zbardhjen e plotë të këtij aksidenti, ndërsa vozitësi i automjetit është ndaluar në polici”, ka thënë  Zahiti.