Aksident me fatalitet te ‘Santea’ në Prishtinë (FOTO)
Foto: Zëri

Aksident me fatalitet te ‘Santea’ në Prishtinë (FOTO)

Kronika shtator 23, 2018 - 16:50
Kujdes, pamje të rënda!

Para pak çastesh në Bulevardin “Bill Cllinton” në Prishtinë, aspo siç njihet ndryshe në afërsi të “Santea”, ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet.

Siç mëson “Zeri.info”, një veturë e tipit “MBW”, ka shkelur për vdekje një të moshuar.

Po ashtu “Zeri.info”, mëson se nga ky aksident ka mbetur i lënduar rëndë edhe një fëmijë dhe menjëherë është dërguar për në spital.

“Zeri.info”, do t’ju mbaj të informuar në lidhje me këtë rast.

Image

Image

Image

Image

Image

Image