Rrokulliset një veturë në Mitrovicë dhe nis të marrë flakë

Rrokulliset një veturë në Mitrovicë dhe nis të marrë flakë

Kronika shtator 22, 2018 - 20:02
Lexo detajet

Një aksident ka ndodhur sot pasdite në fshatin Suhodoll të Komunës së Mitrovicës.

Sipas lexuesve, një veturë që i takon një kompanisë së taksive të kësaj komune,  është rrokullisur.

Pak minuta më  vonë, vetura ka nisur të përfshihet edhe nga zjarri, por që për fat të mirë nuk ka ndonjë viktimë. /Express

Image 
Image