Policia jep detaje për trupin e pajetë të gjetur në Klinë

Policia jep detaje për trupin e pajetë të gjetur në Klinë

Kronika gusht 17, 2018 - 18:21
Lexo tjera detaje

Policia e Kosovës ka dhënë detaje të reja për një trup të pajetë të gjetur sot paradite në një fshat të Klinës.

Driton Rugova, zëdhënës i Policisë për rajonin e Pejës, ka thënë se viktima është një 59 vjeçar, me inicialet M.Gj., i gjetur i vdekur në fshatin Pogragjë të Klinës.

“Është gjetur një viktimë pa shenja jete. Viktima është i lindur në vitin 1959. Në vendngjarje kanë dalë të gjitha njësitë relevante dhe me urdhër te prokurorit viktima është dërguar për obduksion”, tha Rugova.