Shpërthen një granatë në Prishtinë

Shpërthen një granatë në Prishtinë

Kronika qershor 12, 2018 - 23:56
Lexoni lajmet më të fundit nga vendi dhe bota

Një granatë dore ka shpërthyer sonte rreth orës 23:00 në rrugën “Eduard Lir” në Prishtinë, në parking të restorantit “Moving Tower”.

Burimet e Indeksonline brenda Policisë së Kosovës kanë thënë se granata është hedhur në parkingun e restorantit, porse nuk raportohet për dëme materiale e as të lënduar.

Policia me të pranuar informatën ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke u marrë me rastin. Në lidhje me këtë rast ende nuk ka persona të dyshuar.