Aksident në Prishtinë

Aksident në Prishtinë

Kronika shkurt 25, 2018 - 17:22
Fotografi nga vendi i ngjarjes

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident në lagjen Dardania në Prishtinë, përkatësisht në afërsi të Bulevardit “Bill Clinton”.

“Zeri.info”, ka siguruar këto fotografi ku shihet se janë përfshirë dy vetura.

Në bazë të fotografive dhe dëshmitarëve që kanë dërguar këto fotografi, përveç dëmeve materiale, nuk raportohet për të lënduar.

Për më shumë, shikoni fotografitë.

Image

Image