Zjarr brenda Pallatit të Rinisë

Zjarr brenda Pallatit të Rinisë

Kronika shkurt 21, 2018 - 19:10

Brenda Pallatit e Rinisë është djegur kuzhina e restorantit “Blue Sky”.

Zjarrfikësit kanë shuar zjarrin, ndërsa nuk ka të lënduar.

Policia ka raportuar se është lokalizuar zjarri i shpërthyer në një nga lokalet brenda Pallatit të Rinisë, ndërsa nuk ka të lënduar.

“Ka qenë një zjarr, që lokalizuar dhe ekipet e emergjencës  bashkë me zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes. Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa janë shkaktuar dëme materiale”, ka thënë Flora Ahmet, zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës./Zeri.info

Image
Image
Image
Image
Image
Image