Nënë e bir shqiptarë shkrumbohen pasi iu dogj shtëpia

Nënë e bir shqiptarë shkrumbohen pasi iu dogj shtëpia

Kronika janar 21, 2018 - 09:33

Nënë e bir kanë humbur jetën pasi shtëpia e tyre në Vlorë, pranë Pyllit të Sodës, është djegur.

Viktimat janë 70-vjeçarja Selkie Hoxhallari dhe 45-vjeçari Olsi Hoxhallari. Të dy trupat janë shkrumbuar totalisht, raporton Tch.

Flakët në shtëpi mendohet të kenë rënë si pasojë e një cigareje të ndezur.

Image 
Image