Rrihet nga bashkëshorti, përfundon në spital

Rrihet nga bashkëshorti, përfundon në spital

Kronika janar 17, 2018 - 11:03

Gjatë ditës së djeshme në Obiliq është raportuar për një rast të dhunës në familje.

Viktima e gjinisë femërore ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj, ku me këtë rast ka marrë lëndime trupore, dhe ka pranuar tretman mjekësor në QKUK.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.