Vazhdon gjendja e rëndë e Senadit dhe familjes së tij

Vazhdon gjendja e rëndë e Senadit dhe familjes së tij

Kronika dhjetor 14, 2017 - 22:54

Po kalojnë tash e disa muaj dhe Senadi familja e tij janë në gjendje të rëndë shëndetësore dhe ekonomike.

Familja Bislimi katër anëtareshe me Senadin i cili pas vdekjes së nënës është në gjendje te rëndë shëndetësore dhe foshnja 4 muajsh e kësaj familje..

Gjendja e shtëpisë në të cilën janë duke jetuar është e rëndë dhe jo e banueshme e sidomos gjatë këtij moti të ftohtë.

Ata të cilat kanë mundësi për të kontribuar kontaktoni në këtë numër (Viber) +377 45 295 156 .

Image
Image
Image