Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë- Lipjan

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë- Lipjan

Kronika gusht 12, 2017 - 18:03

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë- Lipjan.

Shkaku i aksidentit del të jetë tejkalimi i autobusit, i cili më pas ka goditur një veturë, nuk dihet ende nëse ka të lënduar.

Të gjithë udhëtarët e autobusit kanë dalur dhe janë nisur në këmbë për të shkuar në qendër.

 Në vendin e ngjarjes kanë arritur edhe Policia e Kosovës dhe Ndihma e shpejtë, raporton Gazeta Blic.

Gazeta Blic do t’ju mbajë të informuar në lidhje me rastin.


Video Player
 
00:00
 
00:14
 
Video Player