Aksident me motor, humb jetën një 23-vjeçar

Aksident me motor, humb jetën një 23-vjeçar

Kronika gusht 10, 2017 - 09:47

Një aksident me vdekje ka ndodhur sot në fshatin Larushk të Fushë Krujës: Një 23-vjeçar i identifikuar si Laert Bami ka humbur jetën pas rrëzimit me motorr.

Policia ka shkuar në vendin e aksidentit dhe ka nisur hetimet lidhur me shkaqet e aksidentit, shkruan syri.net.