Rusia ''selam'' Zvicrës: Nuk duam flamuj të Kosovës e Shqipërisë (Foto)

Rusia ''selam'' Zvicrës: Nuk duam flamuj të Kosovës e Shqipërisë (Foto)

Botërori 2018 qershor 20, 2018 - 20:12
Lexoni më shumë detaje

Ndeshja Serbi – Zvicër pritet të jetë shumë interesante për faktin e duelit në mes të shqiptarëve dhe serbëve.

LEXO EDHE: Mediat serbe me luftë speciale kundër Shaqirit

Për të parandaluar ndonjë incident të mundshëm, shërbimet ruse të sigurisë janë përgatitur më herët.

Ata kanë paralajmëruar Federatën Zvicerane që t’i njoftoj tifozët se nuk do të lejohen të hyjnë në stadium me flamur të Kosovës dhe të Shqipërisë së Madhe. /IndeksOnline/

Image