Infektuar: 67906
Shëruar: 59174
Vdekur: 1587
Vdes drejtori i birrarisë “Peja” Ernest Jusufi, ishte i infektuar me COVID-19

Vdes drejtori i birrarisë “Peja” Ernest Jusufi, ishte i infektuar me COVID-19

Aktuale August 11, 2020 - 22:24

Ka vdekur drejtori i birrarisë "Peja", Ernest Jusufi.

Lajmin për vdekjen e tij e ka konfirmuar gazetari Adriatik Kelmendi përmes një postimi në "Facebook".

“Ernest Jusufi, një afarist shembullor dhe një shok i mirë. Ngushëllime famijes dhe miqve të shumtë", tha ai.

"Zëri" mëson se Jusufi ishte i prekur nga COVID-19. /Zëri