Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Pas shkarkimit, Besim Beqaj thërret konferencë për media

Pas shkarkimit, Besim Beqaj thërret konferencë për media

Aktuale June 19, 2019 - 19:12
Lexoni detajet

Pas vendimit të fundit të Kadri Veselit për të liruar nga detyra të gjithë zyrtarët e PDK-së, të cilët janë të përfshirë në aktakuza, pjesë e kësaj liste qe edhe Besim Beqaj.

Në lidhje me të gjitha këto zhvillime ku përmendet dhe emri i tij, Besim Beqaj ka vendosur të bëjë nesër një adresim për media.

“Ju njoftojmë se nesër (e enjte), në ora 11:00 ministri i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, Besim Beqaj, do të mbajë konferencë për media.Konferenca mbahet në objektin e Ministrisë së Punëve të Jashtme, kati i 3-të, rruga “Luan Haradinaj”, Prishtinë”.