Mblidhet Kryesia me kryetarët e degëve të LDK-së

Mblidhet Kryesia me kryetarët e degëve të LDK-së

Aktuale shtator 20, 2018 - 17:07
Lexoni lajmet më të fundit nga vendi dhe bota

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovë (LDK), Isa Mustafa pritet që pas pak të filloj mbledhjen me kryetarët e Degëve të kësaj partie, raporton “Zëri.info”.

Në njoftimin për mbajtjen e kësaj mbledhje nuk janë dhënë detaje për temën e diskutimit në mbledhje.

Në mbledhje janë parë duke hyrë nënkryetarët e LDK-Së Lutfi Haziri, Agim Veliu, Ismet Beqiri kreu i kësaj partie Isa Mustafa, deputeti Arban Abrashi si dhe personalitete tjera nga kjo parti.

Ditën e hënë të kësaj jave Mustafa ka mbajtur mbledhje edhe me anëtarët e kryesisë së LDK-së, ky më pas para mediave ka dhënë qëndrimet e tij për temat aktuale në vend.

Kjo parti kohëve të fundit është ballafaquar me probleme të brendshme e ku nuk kanë munguar as përplasjet mes anëtarëve. /Zëri