Haradinaj flet edhe njëherë pas vdekjes së babait, ka disa fjalë për ata që e ngushëlluan

Haradinaj flet edhe njëherë pas vdekjes së babait, ka disa fjalë për ata që e ngushëlluan

Aktuale qershor 19, 2018 - 19:17

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj i ka falënderuar të gjithë qytetarët, e në veçanti ish-presidentin shqiptar Bujar Nishani, ministrin Pandeli Majko, familjen Jashari e Rugova, që e vizituan për ngushëllime.

“Ju falënderoj të gjithë ju qytetarë të nderuar, e në veçanti ish presidentin shqiptar Bujar Nishani, ministrin Pandeli Majko, familjen Jashari e Rugova, ambasadorin gjerman Heldt dhe ambasadoren turke Kiliç, përfaqësues fetarë, për vizitën ngushëlluese në nderim të babës sonë, Hilmiut”, ka shkruar Haradinaj në Facebook.

Image

 

Image