Arrestohen edhe dy deputetë të Vetëvendosjes
Foto: Laura Hasani

Arrestohen edhe dy deputetë të Vetëvendosjes

Aktuale mars 21, 2018 - 18:26
Ja kush janë të arrestuarit

Policia e Kosovës ka arrestuar edhe dy deputetë të Lëvizjes Vetëvendosje, Valon Ramadani dhe Arbërie Nagavci, raporton “Zëri.info”.

Arrestimi i tyre erdhi pas hedhjes së katërt të gazit lotsjellës në seancën ku pritej të votohej demarkacioni.

Deputetja Nagvaci sot gjatë ditës tha se këto veprime po bëhen kryekëput me urdhër të kryekuvendarit Kadri Veseli. /Zëri