Babai i Astrit Deharit: Nuk i besoj drejtësisë, shteti e vrau djalin tim (LIVE)

Babai i Astrit Deharit: Nuk i besoj drejtësisë, shteti e vrau djalin tim (LIVE)

Aktuale nëntor 11, 2016 - 16:53

Në këto momente është duke u mbajtur një konferencë e jashtëzakonshme e familjes së Astrit Deharit.

Prindi i Astritit, Avni Dehari në këtë konferenca thanë se ai nuk i beson fare drejtësisë në vend.

Sipas tij është vetë prokuroria dhe gjyqësori i cili ka krijuar mosbesim tek ta.

Ai tha po ashtu se obduksioni ka thënë se Astriti nuk ka vdekur nga mbidoza e menjëherë sipas tij i ndërruan deklaratat./ZERI