Sport

Në Turqi shënohet goli më qesharak i javës

Në Turqi shënohet goli më qesharak i javës
17 shtator 2018 • 22 : 43

Lexo detajet

Ndeshja në fundjavë mes Besiktasit dhe Yeni Malatyasporit, ka përfunduar me fitoren e Besiktasit me rezultatin 2-1.

Pas shumë tentimeve dhe tollovisë që u bë në zonën e Besiktasit, Guilherme arriti ta shënojë golin me vështirësi në minutën e 89’ të ndeshjes, që nuk mjaftoi për rezultat pozitiv.

Në videon më poshtë mund t’i shihni tentimet dhe rrëmujën në momentet e fundit të ndeshjes.

© zëri.info